Goldwell Stylesign Curly Twist Around 3 200ml is een styling spray voor het fixeren van je krullen. Door middel van de 2 in 1 spray creëer je lang houdbare flexibele krullen.
Heb jij stijl haar en wil je één hele dag mooie krullen zonder te hoeven permanenten? Kijk dan eens bij deze curly twist. 2 In 1 spray voor het stylen en fixeren van lang houdbare flexibele krullen. Zelfs in glad haar.
Voor het gebruik van de krultang spray in droog haar voor hittebescherming tot 200 graden celcius en prachtige krulcreatie. Gebruik het daarna als fixerende finish.
Gebruiksaanwijzing:
Spray in droog haar, style vervolgens met een krultang. Na styling van het haar kun je de spray gebruiken als fixerende finish.
Merk: Goldwell
Sreie: Stylesign.
Verpakking: Metalen bus 200ml.
Bestel deze curly twist voordelig online bij DC Haircosmetics. Je spaart nog punten ook. Tevens verkrijgbaar in onze kappersgroothandel.
Merk | Goldwell |
---|---|
Inhoud | 200ml |
Sterkte Versteviging | 3 |
Type Styling | Spray |